TASARIM

Deneyimli tasarım ekibimizle trendleri dünya moda fuarlarında, modanın başkentlerinde ve güncel sektörel online platformlarda takip ediyoruz. Müşterilerimizin tasarım ekipleri ile birebir görüşüp, onların beklentilerini anlıyor ve bu beklentilere uygun olarak koleksiyonlarımızı hazırlıyoruz.

Üretimdeki çevresel ayak izimizin tasarımdaki kararlarımızla şekilleneceğinin farkındayız. Koleksiyonlarımızı oluştururken yaratıcılığın yanı sıra, inovasyon ve sorumlu üretimin de kriterlerimiz arasında yer almasına özen gösteriyoruz.

  • Kullanım sertifikasını aldığımız CLO 3D yazılım programı ile tasarımlarımızı sanal olarak hayata geçirmeyi ve fiziksel numuneye ihtiyaç kalmadan çalıştığımız markalara sunumlarımızı yapmayı hedefliyoruz.
  • İlk fiziksel numunelerimizden itibaren kullandığımız kumaşlarda daha sürdürülebilir elyaf içeriği olmasına özen gösteriyoruz.
  • Modellerimizde kullanmayı planladığımız bitim işlemlerinin çevresel etkisini Jeanologia EIM yazılımı ile hesaplıyor ve son kararlarımızda EIM skorlarının etken olmasını sağlıyoruz.