İLETİŞİM YÖNETİMİ

Yaklaşık 35 yıldan fazla süredir Roteks olarak, güncel sektörel ve teknolojik değişimleri hep “açık iletişim” felsefemizle ve “insana değer” anlayışıyla yakından takip ediyoruz. Roteks’in sürdürülebilirlik politikası kapsamında, BM’in Küresel Amaçları çerçevesinde, kurumsal iletişim çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Hem sosyal ve çevresel sorunlara yerel aktörlerle kalıcı çözümler üretilmesine katkı sağlamak, hem de kurum içi çalışmalarımızı paydaşlarımıza aktarmak ve Roteks Ailesi içinde sürdürülebilirlik değeri yaratmak hedefiyle iletişim çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Günümüzde kuşkusuz en büyük gelişme yeni iletişim mecralarında yaşanıyor. Sosyal medya mecraları, artık sadece kişiler için değil kurumlar için de ifade alanlarının başında geliyor. Biz de, yeniliklere hızlı adapte olan yapımızla hem kurum içi hem de kurum dışı iletişim mecralarımızda sosyal medyayı aktif ve yaratıcı olarak kullanmayı önemsiyoruz.

Kurum içi Instagram hesabımız @roteksailesi, tüm çalışanlarımızın katıldığı, kurum içi iletişimimizin gücünde önemli bir rol oynayan aktif bir hesap. Roteks’in kurumsal hesabı ise, @rotekstekstil. İK tarafından yönetilen Linkedin’de güncel sektörel iletişimimizi sağlıyor.